Vi er utrolig glade for den store interessen for årets sommerleir! Den ble utsolgt på utrolige 9 minutter!! Det betyr mye for oss å se hvor viktig dette tilbudet er. Samtidig er det leit å måtte si at vi dessverre har nådd maks kapasitet, og at flere ikke fikk plass denne gangen 💜

Vi vet at det kan være skuffende, og vi skulle gjerne hatt plass til alle. Vi jobber hele tiden med å finne måter å utvide tilbudene våre på, slik at flere kan være med i fremtiden.
Hvis du ikke rakk å melde deg på, kan du sende en e-post til info@hbrs.no for å stå på venteliste. Husk å legge ved navn og alder på den/de som ønsker å delta.
Det vil også bli mulig å kjøpe dagspakker til sommerleiren, ved kjøp av dagspakker vil du på lik linje delta på sommerleiren som andre påmeldte. Men du må selv ordne overnatting. Mer informasjon om dette kommer 💜